Ona TRI trenuje

Kontakt i o mnie

Każdy z nas jest inny, co oznacza, że potrzebuje indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych.

Każdy z nas ma inne cele. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy.

Trener personalny to osoba, która pomoże dopasować odpowiedni poziom aktywności. Wspieram, motywuję i staram się o to, byś mógł poczuć się bezpiecznie.

Pierwszy kontakt jest istotny. Dlatego staram się dowiedzieć jak najwięcej o Twoich potrzebach. Specjalnie przygotowany formularz pomaga mi w ustaleniu odpowiedniego poziomu treningów oraz diety.

Nie wahaj się – napisz do mnie!

weronika.swierzewska@gmail.com

FI_logo.png

Byłam opiekunem przy szkolnym kole rowerowym, jeździłam jako wychowawca i opiekun na wyprawy rowerowe po Polsce i za granicą. W międzyczasie swoją wiedzę pogłębiałam również w zakresie żywienia, odpowiedniej diety i zapotrzebowania kalorycznego. Dodatkowo uprawiałam aerobik i pływanie. Nie zaprzestałam swojej aktywności również w ciąży. Do 4-tego miesiąca ciąży uczęszczałam na siłownię, a później pływałam i dużo spacerowałam. Sportową aktywność ponownie podjęłam po 2 miesiącach od urodzenia syna. Wtedy też rozpoczęła się moja biegowa przygoda, która wciąż trwa.

Bieganie nigdy nie przychodziło mi łatwo i sądziłam, że nie jest to sport dla mnie. Nie poddałam się i od tego momentu przebiegłam wiele dziesiątek tysięcy kilometrów, ukończyłam kilkanaście półmaratonów oraz kilka maratonów.

W 2011 roku odkryłam triathlon i to on stał się dla mnie podstawą w życiu codziennym. Nauczyłam się łączyć samotne macierzyństwo z pełnoetatową pracą oraz wyczerpującymi treningami. Stawiałam przed sobą cele i małymi krokami je osiągałam. Kilkakrotnie stanęłam na podium zarówno biegowym, jak i triathlonowym.koszulka_Tygrys

Układam plany dietetyczne, doradzam w zdrowym odżywianiu (również trendach kuchni wegetariańskiej i wegańskiej), instruuję co do uprawianych sportów. Rozpisuję plany treningowe. Przepisami i niektórymi przemyśleniami dzielę się na blogu Ona TRI trenuje  oraz na facebooku https://www.facebook.com/OnaTriTrenuje

Jestem redaktorem portalu tri-fun.pl, dziennikarzem, dyplomowanym coachem. I – przede wszystkim – matką dwójki dzieci.